O naszej firmie

Jesteśmy firmą rodzinną istniejącą już 1990 r. Od początku swojej działalności dokładamy wszelkich starań aby złota biżuteria sprzedawana w naszej hurtowni była najwyższej jakości. Wszystkie nasze wyroby przed wystawieniem do obrotu przechodzą gruntową kontrolę jakości. Biżuteria z importu kupowana jest tylko w sprawdzonych firmach cieszących się od wielu lat wysoką renomą w Polsce i na świecie. 

Nawiązując z nami współpracę otrzymają Państwo katalog, w którym znajduje się ponad 4 tysiące wzorów. Czas realizacji zamówień asortymentu z katalogu czy z przesłanych Państwu ulotek w przypadku dostępności na magazynie wynosi 2-3 dni robocze, przy ewentualnym jej braku, czas ten wydłuża się  do 10 dni roboczych. Wybrane wyroby możemy wykonać dla Państwa w próbie 585 zarówno w żółtym jak i białym kolorze złota, oraz w próbie 333 w żółtym kolorze złota, z różnymi barwami kamieni – również z brylantami, a także z innymi rodzajami zapięć w przypadku kolczyków. Ponadto wykonujemy ręcznie usługi w złocie według dowolnego projektu, obrączki, naprawiamy i odnawiamy biżuterię (rodujemy, poprawiamy maty, wymieniamy kamienie)

Stosujemy takie formy płatności jak: sprzedaż za gotówkę, sprzedaż na termin, robocizna + złoto, usługa liczona za 1 sztukę.

 

Naszą biżuterię można kupić bezpośrednio u przedstawiciela, który może odwiedzić Państwa firmę lub w hurtowni, która jest czynna w każdy czwartek i piątek w godzinach od 7:30 do 16:00.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego profilu na portalu społecznościowym Facebook gdzie nieustająco publikujemy nowości i najmodniejsze wzory dostępne w naszej ofercie.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy kontaktować się z naszymi konsultantami drogą telefoniczną lub mailową.   

 
X

Right Click

No right click